Murat Boz: Zorluk nedir biliyoruz!

Murat Boz, Kanal D'deki '2. Sayfa' programına telefonla bağlandı. Türk Eğitim Vakfı'na yaptığı bağışla takdir toplayan şarkıcı merak edilenleri anlattı.

Murat Boz: Zorluk nedir biliyoruz!

Türk Eğitim Vakfı'na (TEV) yaptığı 250 bin lira yardımla çok konuşulan Murat Boz, şunları söyledi:

''Amacım sessiz sedasız yapmaktı yardımı. Bu konuları çok dillendirip konuşmak istemiyorum. Hâlâ daha çekinerek konuşuyorum, bu konu üzerine. Annem öğretmen. Zorluk nedir biliyoruz. Bu konuda söyleyeceklerim bu kadar.

Benim annem öğretmen, babam işçi… Orta halli bir aileyiz biz... Zorluk yaşadık, 'çok zor günlerden, bu günlere geldim' diyemem ama bizim de sorunlarımız oldu. Çok ama çok büyük problemlerle uğraşan insanlar var, biraz 'kendi sorunlarımızı bırakıp' onlara yardımcı olmalıyız, diye düşünüyorum.

Kimsenin haberi yoktu ailemin de dâhil, içimden gelen bir şeydi. Annem de haberlerden öğrendi. Vakfın bir sistemi var, meblağı görünce aramak durumundalar belki bir yanlışlık vardır diye. Beni meblağı teyit etmek için aradılar. Ben de doğruladım."

''BİREBİR OLMUŞ!''

Geçen günlerde kendisi için özel yapılan balmumu heykeli hakkında da duygularını dile getiren Murat Boz, ''Figürü birebir yaptılar, boyum o kadar… Bu teklif geldiğinde bir garip hissettim kendimi. Çünkü figürün açılış gününde inanamadım. Benimle görüştüler, yapım aşaması başladı.

'Nerede duracak, figür?' dedim. 'Beyonce, Mazhar-Fuat-Özkan onların yanında duracak' dediler. Ben de 'benimki bodrumda dursun' dedim. (Gülüyor) Kıyafetleri ben verdim. Konserimde giydiğim kıyafetler çok güzel yapmışlar. Teşekkür ederim.'' açıklamasını yaptı.

Güncelleme Tarihi: 21 Ocak 2019, 16:40
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.