Minik Serçe oyunu kullandı! Okulda yaşananlar herkesi şaşırttı...

Ünlü sanatçı Sezen Aksu, yeniden yapılan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçiminde oyunu kullanmak için Beykoz'daki Sedat Simavi Ortaokuluna geldi. Ünlü sanatçı Aksu, okulda bulunan gazetecilere dönerek “Yine bekliyorsunuz nöbetçiler” dedi.

Minik Serçe oyunu kullandı! Okulda yaşananlar herkesi şaşırttı...

Ünlü sanatçı Sezen Aksu, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı yenileme seçimi için oyunu Beykoz’daki Sedat Simavi Ortaokulunda kullandı. Mührü oy pusulasında biraz taşan Minik Serçe, sandık görevlilerine ''Başıma bir iş gelmeyecek değil mi?'' diye sordu. Görevliler de ''Diğer partiye sıçramadıysa bir şey olmaz'' dedi. Okulda bulunan gazetecilere günaydın diyen Aksu, cevap alamayınca esprili bir şekilde ''Günaydın diyorum cevap alamıyorum, suratıma bakıyorsunuz'' diyerek sitem etti.
Ünlü sanatçı Aksu, okulda bulunan gazetecilere dönerek ''Yine bekliyorsunuz nöbetçiler'' dedi. Minik serçe, okulda kendisiyle fotoğraf çektirmek isteyen hayranlarını geri çevirmedi. Okuldaki çocuklarla da sohbet eden Aksu'nun oldukça neşeli olduğu gözlendi.

Minik Serçe'nin oy pusulasını aldığı sırada sandık görevlilerine ''Şurada herkesin içinde basıverem mi?'' diyerek espri yapması sınıftakileri güldürdü. Mührü oy pusulasında biraz taşan Minik Serçe sandık görevlilerine, ''Başıma bir iş gelmeyecek değil mi?'' diye sordu. Görevliler de ''Diğer partiye sıçramadıysa bir şey olmaz'' dedi.

Minik serçe, okulda kendisiyle fotoğraf çektirmek isteyen hayranlarını geri çevirmedi. Okuldaki çocuklarla da sohbet eden Aksu'nun oldukça neşeli olduğu gözlendi.

KAYNAK: İHA

Güncelleme Tarihi: 23 Haziran 2019, 12:50
YORUM EKLE

banner117

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.