Milli gelin Hanife Gürdal kocasından mı ayrıldı?

Evlilik programıyla adını duyuran Hanife Gürdal, geçtiğimiz Aralık ayında dünya evine girdiği fotoğrafçı eşi Kemal Ayvaz ile olan fotoğraflarını Instagram hesabından sildi. Düğün karelerini de kaldıran Hanife’nin eşinin soyadını kullanmayı bırakması ayrılık iddialarına akıllara getirdi.

Milli gelin Hanife Gürdal kocasından mı ayrıldı?

Katıldığı evlilik programlarıyla yıldızı parlayan ve sonrasında başörtüsünü çıkardığı için günlerce konuşulan Hanife Gürdal'dan kafaları karıştıran bir hamle geldi.

Bir ay önce Kemal Ayvaz ile evlenen Hanife Gürdal, Instagram hesabından düğün ve eşiyle olan fotoğrafların tamamını sildi. Instagram hesabında kullandığı Ayvaz soyadını da kaldıran Hanife Gürdal'ın bu hareketi, çiftin ayrıldığı iddialarına neden oldu.

Güncelleme Tarihi: 11 Ocak 2020, 10:31
YORUM EKLE
YORUMLAR
Seher
Seher - 2 yıl Önce

Ya Allah aşkına yapmayın şu kadının haberini artık. Oyuncu değil. Sanatçı değil. Tiyatrocu değil. Evlilik programına katılmış sürekli haber yapıyorsunuz magazin kategorisinde Hanife Gürdal haberleri var. Bari kanalmaras ismini değiştirin kanal Hanifegurdal. Com yapın. Takip ediyoruz diye. İnsanları zorlamanın bir amacı yok. Sizi takip eden insan zaten haberleri okuyor.

SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.