Miley Cyrus'tan Metallica Cover albümü

Miley Cyrus yeni bir proje üzerinde çalıştıklarını açıkladı. Ayrıca bir METALLICA kapak albümü üzerinde çalıştıklarını açıkladı .

Miley Cyrus'tan Metallica Cover albümü
banner150

Kısa bir süre önce 2019'da Glastonbury Festivali'nde METALLICA'nın ünlü “Nothing Else Matters” ın bir cover'ını yaptı. Cyrus son röportajında ​​METALLICA ve Britney Spears'tan nasıl ilham aldığını da açıklıyor : “Setlerimde Britney Spears'tan Metallica'ya kapak yapıyorum. bu yüzden sicilim kim olduğumu yansıtacak. Bu da tüm farklı ilham ve etki parçalarıdır. "

Miley: “Bunun arkasında bir hikaye var. Bir Metallica kapak albümü üzerinde çalışıyoruz ve ben burada bunun üzerinde çalışıyorum. Tüm bunlar sırasında sanatımız üzerinde çalışmaya devam edebildiğimiz için çok şanslıyız. İlk başta, sönük hissettirdi ve şimdi tamamen tutuştum. Aynı şekilde mi hissediyorsun?

Owens: "Size kesinlikle katılıyorum. Bence zor zamanlarda, oyununuzu hızlandırmanız ve karşı koymanız gerekir ve bunu yapmanın en güçlü yolu yaratmaktır. Tamamen canlandım ve enerjim var. "

O da sordu: "Ben de lanet. En sevdiğin ilk üç rock yıldızın kim? "

Owens cevapladı: “Elbette David Bowie. Tek dinlediğim bir dönem vardı Motörhead, yani Lemmy Kilmister. Ve Iggy Pop. "

Miley ayrıca şunları ekledi: "İnsanlar bana sahnedeki hareketim için kime çalıştığımı soruyor ve ben her zaman Iggy Pop diyorum."

Miley Cyrus - Nothing Else Matters (METALLICA) cover'ını aşağıdan dinleyebilirsiniz !

(Kaynak: Chaospin)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.