Menajerimi Ara dizisinde Burçin Terzioğlu sürprizi!

Güzel oyuncu Burçin Terzioğlu, geçen sezon Kurşun dizisinde başrolde ekranlardaki yerini almıştı. Engin Altan Düzyatan ile başrolde yer alan oyuncu, büyük iddialarla başlayan dizinin kısa sürede yayından kaldırılmasının hüznünü yaşamıştı. Burçin Terzioğlu hayranlarını mutlu edecek dizi gelişmesi yaşandı.

Menajerimi Ara dizisinde Burçin Terzioğlu sürprizi!
banner150

Pandemi sürecinde Mucize Doktor ve Sadakatsiz dizileri ile görüşmeler yapan oyuncu, herhangi bir anlaşma yapmadı. İki diziye de kapısını kapatan oyuncu, Salı akşamları Star TV’de yayınlanan Menajerimi Ara ile yeniden ekranlara dönecek.

Gazeteci Birsen Altuntaş’ın haberine göre Menajerimi Ara dizisinin 8. bölümünde Hazal Kaya ile Birlikte Burçin Terzioğlu konuk oyuncular olarak ekrana gelecek.

Burçin Terzioğlu, geçtiğimiz gün yaptığı açıklamada ise yeni sezon için herhangi bir dizi anlaşması olmadığını da açıklamıştı. Oyuncu, “Pandemiden çıktık, görüşmeler oldu. Bir şey netice vermedi. Şükür ama yolunda her şey” demişti. 

Güncelleme Tarihi: 07 Ekim 2020, 15:43
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.