Mehmet Ali Erbil'in son durumu ne? Erbil'den sevindiren haber!

Geçtiğimiz günlerde evinin banyosunda düşerek yaralanan ve sonrasında kendi hastalığı olan kaçış sendromu rahatsızlığı nükseden Mehmet Ali Erbil'den bu defa güzel haber geldi. Doktor kardeşi Yeşim Erbil şovmen Mehmet Ali Erbil hakkında sık sık açıklama yapıyordu. Bu kez sevenlerini mutlu edecek bir haber verdi: Abim konuşuyor.

Mehmet Ali Erbil'in son durumu ne? Erbil'den sevindiren haber!
banner150

Mehmet Ali Erbil’in doktor kardeşi Yeşim Erbil güzel haberi verdi: Abim yavaş yavaş konuşuyor. 

İşte Yeşim Erbil’in açıklamaları…

Son üç dört gündür, cihaza bağlama gereği duymadılar, yoğun bakımda hala ama solunum cihazından ayrıldı diyebiliriz, Bundan sonraki süreç iyileşme, daha yolumuz var ama yaşan fonksiyonlarının yerine gelmesi çok sevindirici.

63 gün oldu. O kadar sevenleri dua etti ki bir mucize gerçekleşti. Ne kadar çok seveni varmış. Abim yavaş yavaş atlatacak. Bugünleri görmek bizi çok sevindirdi. Yanına girdik, çok sınırlı bir şekilde. Yayına girip çıkıyoruz. Şu an abim konuşuyor, küçük küçük canının çektiği yiyecekleri söylüyor. Canı mantı, köfte, pizza istemiş… Şimdilik aile bireyleri görebiliyor.

MEHMET ALİ ERBİL'İN SON DURUMU NE?

Mehmet Ali Erbil'in doktor kardeşi Yeşim Erbil kardeşinin sağlık durumunun iyiyye gittiğini ve konuşmaya başladığını şu sözlerle açıkladı: Son üç dört gündür, cihaza bağlama gereği duymadılar, yoğun bakımda hala ama solunum cihazından ayrıldı diyebiliriz, Bundan sonraki süreç iyileşme, daha yolumuz var ama yaşan fonksiyonlarının yerine gelmesi çok sevindirici.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.