Mehmet Ali Erbil'in durumu ağır! 'Lütfen dua edin' mesajı

Geçen hafta evinin banyosunda düşerek yaralanan Mehmet Ali Erbil'in durumu ciddiyetini korurken çocukları Sezin, Yasmin ve Ali Sadi babaları için dua istedi

Mehmet Ali Erbil'in durumu ağır! 'Lütfen dua edin' mesajı
banner150

Şovmen Mehmet Ali Erbil geçen hafta evinin banyosunda düşerek yaralanmış, acil olarak Maslak'ta özel bir hastaneye kaldırılmıştı.

Yapılan kontrollerin ardından Mehmet Ali Erbil'in kaburgalarında kırık olduğu ve kırılan kaburgaların da akciğer zarına battığı tespit edilmişti.

Acil ameliyat olan Mehmet Ali Erbil yoğun bakımda tedavi altına alınmıştı.

Mehmet Ali Erbil'in doktoru, önümüzdeki günlerde şovmeni ikinci kez ameliyata alacaklarını duyurmuştu.

Beş gündür yoğun bakımda tedavi altında olan Mehmet Ali Erbil'in kızı sosyal medya hesabından bir paylaşım yaparak babası için dua istedi.

İşte Sezin Erbil'in yaptığı o paylaşım:

'BABAMIN DURUMU KRİTİK, LÜTFEN DUA EDİN'

Hürriyet'ten İsmail Bayrak'a konuşan Sezin Erbil ''Babamın durumu kötü, lütfen herkes dua etsin. Düşmeye bağlı yapılacak ikinci ameliyatın şu anda çok önemi yok çünkü babamın kendi hastalığı 'kaçış' sendromu nüksetti. Doktorlar tedavisi için uğraşıyor. Biz de çaresizce bekliyoruz. Lütfen dualarınızı eksik etmeyin.''  dedi.

KAÇIŞ SENDROMU NEDİR?

Damar dışına sıvı kaçması ile oluşan bu sendrom, tansiyon düşmesine ve kan basıncının azalmasına ve sonuç olarak hastanın şoka girmesine sebep olmaktadır.

Günlük hayatı olumsuz hale getiren hastalık, daha ağır hale geldiğinde diğer organları da olumsuz etkiliyor ve ani gelen krizler ölüm ile sonuçlanabiliyor.

Psikolojik açıdan da kişiyi buhrana sokan sendromun yol açtığı septik şok reaksiyonun, ne zaman geleceği belli değildir.

Kaynak: Posta
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.