Maraşlı Neymar!

2017-18 sezonu başında 222 milyon euroluk rekor transfer bedeliyle Fransız temsilcisi PSG'nin yolunu tutan Neymar'ın, eski kulübü Barcelona ve Real Madrid'in bile peşinde olduğu yıldız oyuncu ekranlarda olmayı tercih ediyor. Bir bankanın reklamında olan Neymar, ''Maraş Dondurmacı'' kılığına girerek Kahramanmaraşlıları gülümsetti.

Real Madrid ve Barcelona'nın transfer etmek istediği Paris Saint- Germain'in Brezilyalı yıldızı Neymar, ekranlarda olmayı tercih ediyor. Yönetimle yaşadığı kriz nedeniyle forma giyemeyen Neymar, hünerlerini bir bankanın reklam filmine konuk olarak gösterdi.

Özellikle dünyaca ünlü dondurmanın başkenti Kahramanmaraş'taki vatandaşların yakından ilgisini çeken reklam filmi vatadandaşların diline düştü. Bir çok kesim espiriyle, ''NEYMAR'ın Maraş'lı olduğunu tahmin ediyordum, yanılmadım'' şeklinde paylaşımlar yaptı.

REKLAMDA KAÇ PARA ALDI?
Brezilyalı yıldız, reklam filminde 'Maraşlı dondurmacı' kıyafetlerini giydi ve renkli görüntüler ortaya çıkarttı. Daha önce İstanbul'a gelen ve yediği Maraş dondurmasına hayran kalan Neymar'ın reklam filminden 5 milyon dolar aldığı iddia edildi.

"NEYMAR MARAŞLI MI"?
Reklam filmi, kısa sürede sosyal medyada trend topic oldu:

NEYMAR'ın Maraş'lı olduğunu tahmin ediyordum, yanılmadım.
ÇOK acemi dondurmacı. Maraşlı dondurmacıyı herkes canlandıramaz.
MARAŞLI dondurmacı olman için 40 buzdolabı 'dondurma' yemen gerekiyor.
NEYMAR sana ne diyeyim ki. Olum bu ne iş böyle!
BANKACI mısın, dondurmacı mı yoksa futbolcu mu!.

Güncelleme Tarihi: 18 Ağustos 2019, 11:19
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.