Kuruluş Osman'da görünen esrarengiz kişi Engin Altan Düzyatan mı?

Kuruluş Osman'ın dün akşam yayımlanan yeni bölümü yine geceye damga vurdu. Dün akşam yayımlanan Kuruluş Osman'ın yeni bölümünde seyircileri oldukça heyecanlandıran bir an yaşandı. Özellikle dizinin son sahnesinde seyirciyi oldukça heyecanlandıran ipuçları verildi.

Yakışıklı oyuncu Burak Özçivit'in başrolünde olduğu Kuruluş Osman'da Engin Altan Düzyatan müjdesi verildi. Dün akşam yayımlanan Kuruluş Osman'ın yeni bölümünde seyircileri oldukça heyecanlandıran bir an yaşandı.

TRT ekranlarında yayımlanan, Engin Altan Düzyatan'ın başrolünde olduğu Diriliş Ertuğrul dizisinin ardından ATV ekranlarında dizinin devamı niteliğinde devam eden Kuruluş Osman dizisi Diriliş Ertuğrul kadar reyting alamayan dizide tüm gözler hep Engin Altan Düzyatan'ı aradı.

Burak Özçivit ve Engin Altan Düzyatan'ın Kuruluş Osman dizisinde beraber rol almak istemedikleri nedeniyle Düzyatan'ın dizide yer almayacağı konuşuldu. Kuruluş Osman dizisi başlayınca ise izleyenler her hafta isyanlarını dile getirdi. 

Diriliş Ertuğrul'daki başarılı performansıyla gönülleri fetheden Engin Altan Düzyatan, Kuruluş Osman'da da rol alsın diye birçok seyirci baskı yaptı. Zaman zaman Düzyatan'ın Kuruluş Osman'a geleceği haberleri de heyecanlandırdı fakat son müjde Kuruluş Osman dizisinden geldi. 

Kuruluş Osman'ın dün akşam yayımlanan yeni bölümü yine geceye damga vurdu. Özellikle dizinin son sahnesinde seyirciyi oldukça heyecanlandıran ipuçları verildi.

Kuruluş Osman dizisinin son bölümünde Burak Özçivit'in hayat verdiği Osman Bey karakterine ''Bu tarihi vazifede yalnız olmayacaksın. Kendi kanından. Kendi canından birisi olacak'' sözleri ortalığı salladı. 

Bu sözlerin ardından ise Diriliş Ertuğrul dizisinin müziğinin çalması da izleyenleri iyice heyecanlandırdı. 

Dizinin son sahnesinde görünen esrarengiz kişinin Engin Altan Düzyatan olması düşüncesi sosyal medyada da çok konuşuldu.

Güncelleme Tarihi: 23 Nisan 2020, 14:16
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner154

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.