Kimsenin kaprisi ile uğraşamam

Şarkıcı Funda Arar önceki gün bir radyo programına konuk oldu. Şarkıcı, “Issız bir adada yanınıza hangi üç ünlüyü alırdınız?” sorusuna “Kimseyi almazdım. Kimsenin kaprisi ile uğraşamam” dedi

Kimsenin kaprisi ile uğraşamam
banner150

Şarkıcı Funda Arar önceki gün ‘Serhat’la Kayıttayız’ radyo programına konuk oldu. Sahnede eğlenceli hallerini insanlara göstermesine rağmen dışarıdan hala soğuk ve mesafeli durmasını anlamadığını söyleyen şarkıcı, “Bu durum bazen benim adıma dış etkenler için koruyucu kalkan oluyor” dedi.

“Issız bir adada yalnız kalsanız yanınıza hangi üç ünlüyü alırdınız?” sorusuna ise esprili bir şekilde “Kimseyi almazdım. Çünkü bizim camiayı biliyorsun. Kimsenin kaprisi ile uğraşamam. Tek başıma takılırdım” diyerek cevap veren Arar, müzisyen eşi Febyo Taşel ile mutlu devam eden evliliğinin sırrını aynı sektörde olmalarına ve birbirlerini çok iyi tanımalarına bağladı.

Yaşlanmaktan korkmadığını söyleyen şarkıcı, “İlerleyen zamanlarda gerekli durumlarda estetik küçük dokunuşlar yaptırabilirim ama asla aşırıya kaçmam. İşi abartıp birbirinin aynısı dolaşan insanlar var” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.