Kahramanmaraşlı 'Çatlak Şanzel'den şok sözler! Doktor katili çıktı

Bir dönem İsmail YK'nın dillerden düşmeyen şarkısı Nerdesin, şarkısını kendi tarzında besteleyen Çatlak Şanzel olarak tanınan Şanzel Çetin, YouTube'da herkesi şoke eden cümleler kullandı.

Çatlak Şanzel olarak tanınan şarkıcı Şanzel Çetin, Armağan Çağlayan’ın YouTube’daki Gör Beni Programına konuk oldu. Şanzel'in bu programda yaptığı itiraf herkesi şoke etti. 

Babaannesinin ölümünden sorumlu tuttuğu bir doktoru öldürdüğünü söyleyen Şanzel, doktoru babaannesinin ölümünden sorumlu tuttuğu için dedesinin tabancasıyla doktora 3 kez ateş ettiğini ve doktoru öldürdüğünü söyledi.

Şanzel'in doktorun ölümünün ardından  36 sene hapis cezası aldığını fakat yaşının 18'den küçük olması ve cezaevindeyken başka suça bulaşmaması, üniversitesi kazanmış olması gibi etkenlerle yalnızca 7 yıl 2 ay hapiste kaldığını söylemesi izleyenlerin tepkisini çekti. 

Şanzel Çetin bu cümlelerinin üzerine "Ondan sonra alışkanlık yaptı, birkaç kere de yaralamadan girdim." ifadesini kullandı ve sosyal medya da büyük tepki topladı.

Şanzel dobra konuşmaları, argo sözleri ve şarkı söylerken yaptığı hareketlerle kısa sürede popüler olmayı başarmış bir şarkıcıdır. Çatlak Şanzel’i yeteri kadar tanımayanların en çok cevap aradığı sorular arasında “Çatlak Şanzel kaç yaşında?” ve “Çatlak Şanzel nereli?” soruları bulunuyor. Çatlak Şanzel doğum tarihi 1982 yılı olmakla beraber babasının işi nedeniyle Fransa doğumlu. Doğumundan hemen sonra ailesiyle birlikte dünyaya dönen Şanzel, Ankara’da hayatına devam ediyor. Ancak Şanzel’in baba tarafından Kahramanmaraş, Elbisanlı olduğu biliniyor. 12 yaşından beri sahneye çıkan ve şarkı söyleyen Çatlak Şanzel, “Nerdesin” şarkısı ve şarkısı değiştirerek okumasıyla sosyal medyada büyük bir şöhrete kavuştu. Ankara’da çalıştığı mekanlarda en çok talep gören şarkıcılardan olan Çatlak Şanzel pavyon yaşamından ve pavyonda çalışmaktan memnun olduğunu dile getiriyor.


Çatlak Şanzel İsmi Nereden Geliyor?

Çatlak Şanzel ismi ilk duyulduğunda pek çok kişi bu ismin bir sahne adı olduğunu düşündü. Oysa Şanzel ismi şarkıcının gerçek ismi. Fransa’da doğduğu için babası tarafından Paris’in meşhur caddesi olan Şanzelize’ye benzer bir isim verildi. Dolayısıyla şarkıcının, Çatlak Şanzel gerçek adı. Yalnızca “Çatlak” lakabı sonradan cesur ve dobra davranışları nedeniyle çevresindeki insanlar tarafından kendisine takıldı. Şarkıcı, kendisine yalnızca Şanzel ismi ile hitap edilmesindense “Çatlak” ya da “Çatlak Şanzel” denilmesini daha çok sevdiğini dile getiriyor.

Çatlak Şanzel Cezaevine Neden Girdi?

Çatlak Şanzel yaşı henüz 17 iken işlediği bir cinayet nedeniyle cezaevine girdi. Çatlak Şanzel cinayet nedeni olarak; babaannesinin ameliyatta hayatını kaybetmesini gösterdi. Çatlak Şanzel doktor hatası olduğunu bildiği ameliyat sonucunda ameliyatı gerçekleştiren doktoru öldürdü. Bu nedenle suçu üstlenmek isteyen annesiyle beraber bir süre cezaevinde yattı. Daha sonra çeşitli yaralama suçlarından birkaç kez daha ceza aldı ve tekrar Çatlak Şanzel hapis günlerine geri döndü. Çatlak Şanzel’in öldürdüğü doktor ile ilgili ise herhangi bir bilgi bulunmuyor.

Çatlak Şanzel Evli mi?

Çatlak Şanzel şarkıları ve şarkılarını söylerken yaptığı davranışlar nedeniyle özellikle duygusal ilişkileri konusunda büyük merak uyandırdı. Çatlak Şanzel özel hayatı ile herkesin ilgisini çekmeye başladı. Çatlak Şanzel Armağan Çağlayan röportajında; önce evli olmadığını söylese de daha sonra kâğıt üstünde evli olduğunu itiraf etti. Cezaevindeyken bir inat uğruna hiç tanımadığı bir kişiyle evlenen şarkıcı, daha sonrasında o kişiyi bulamadığı için boşanamadı ve kâğıt üstünde evliliğini devam ettirdi.

Çatlak Şanzel’e Doktor ve Sağlık Çalışanlarından Tepki!

“Çatlak Şanzel doktor öldürdü” haberi sosyal medyada yayılınca geniş kitleler tarafından büyük tepki gördü. Özellikle sağlık çalışanlarına yapılan şiddetin son yıllarda çok daha sık gündeme gelmesi nedeniyle insanlar böyle bir itirafın kötü örnek olabileceğini dile getirdi. Bazı sağlık çalışanları da Çatlak Şanzel’in işlediği cinayet yüzünden pişman olmadığını ve bu nedenle kendisini ekrana çıkaran Armağan Çağlayan’ı da kınadıklarını belirtti. Çatlak Şanzel şarkıları kadar özel yaşamı ve gerçekleştirdiği bu röportaj ile de daha çok konuşulacak gibi görünüyor.

Güncelleme Tarihi: 26 Haziran 2020, 11:40
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.