Kaçak aşıklar ortaya çıktı!

Ünlü çift Hande Erçel ile Murat Dalkılıç, Bodrum'da önceki akşam ABD'li Della Miles'in konserinde baş başa romantik anlar yaşadı.

Kaçak aşıklar ortaya çıktı!
banner150

Şubat'ta ilişkilerine ikinci kez şans veren Hande Erçel ile Murat Dalkılıç, Ege'de aşk tazeledi. Barışma sonrası objektiflerden kaçan ikili, soluğu Yunanistan'ın Kos Adası'nda aldı. İkili, geçtiğimiz günlerde de Bodrum'da tatillerine devam etti. Görüntü vermekten kaçınan çift, Lujo Hotel'in geceliği 3 bin euro'luk (yaklaşık 20 bin lira) odasına kapandı. Üç gün boyunca Bodrum'da baş başa vakit geçiren ikili, önceki akşam da ABD'li şarkıcı Della Miles konserini izledi.

ROMANTİK SAATLER

Erçel ile Dalkılıç, 'Siyah İnci' lakaplı şarkıcının seslendirdiği parçalarla romantik anlar yaşadı. Bir yıllık ilişkileri boyunca hiç romantik pozlar vermeyen ikili, Bodrum'da aşka geldi. Güzel oyuncu, konser esnasında başını Dalkılıç'ın omzuna dayarken popçu da Erçel'in saçlarını okşadı. İkilinin bu anı da ''Aşk Bodrum'da yaşanıyor'' şarkısını akıllara getirdi.

Önceki akşam Lujo Hotel'de hayranlarıyla buluşan Della Miles, ''I Will Always Love You'' gibi şarkılarla müzik ziyafeti sundu.

Kaynak:Takvim

Güncelleme Tarihi: 29 Haziran 2019, 09:17
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.