İrem Derici: Her binaya üç şarkıcı düşüyor!

“Meftun” isimli yeni şarkısıyla İrem Derici, Yasemin Şefik’in konuğu oldu. Kahkaha dolu programda iki yakın arkadaşın sohbeti dinleyicilerden büyük beğeni topladı.

İrem Derici: Her binaya üç şarkıcı düşüyor!
banner150

İşte İrem Derici'nin açıklamalarından satır başları...

“Bir daha kimseyi dinlemeyeceğim. Albümün çıkış şarkısını başkasını dinleyip yaptım. Olmadı bak. Albümden çıkacağın klip çekeceğin şarkı önemli. Sonra öyle kalıyor bak. Ben tek siz hepiniz de yaşadım bunu....” diyerek pişmanlıklarını dile getirdi.

'BEN SES SANATÇISIYIM, YOUTUBER OLMAYACAĞIM!'

Yasemin Şefik’in “Youtube’a bir şeyler hazırlıyordun ne oldu yayınlamayacak mısın?” sorusu üzerine İrem Derici “YouTube için çok eğlenceli videolar çektik. Ancak bir baktım ki benim işim bu değil. Tamam yayınlarız güzel de olur da... Ee sonra? Ben ses sanatçısıyım, YouTuber olmayacağım.

(İrem Derici'nin sevgilisi Ataberk Özdene'nin eski sevgilisi: YouTuber Gökçe Yıldırım. Gökçe Yıldırım, İrem Derici'nin Ataberk Özdene ile olan ilişkisinin, kendi ilişkisi devam ederken başladığını iddia etmişti. Bu iddianın ardından İrem Derici, saçlarını Gökçe Yıldırım gibi yaptırdı. Daha sonra da YouTube çalışmalarına başladı. İrem Derici, YouTube'a da el atınca takipçileri 'Gökçe'yi kıskanıyor' yorumunda bulundu. Hal böyle olunca şakıcı, YouTube çalışmaları yapmaktan vazgeçti.)

Güncelleme Tarihi: 16 Mart 2019, 09:09
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.