Ilıcalı'dan duygulandıran sürpriz!

Survivor Türkiye Yunanistan yarışmasının 91. son bölümündeki ada konseyinde ünlü televizyon programcısı Ilıcalı bir sürprizi açıkladı. Sürprizi duyan yarışmacılar ise gözyaşlarını tutamadılar.

Ilıcalı'dan duygulandıran sürpriz!
banner150

Survivor Türkiye Yunanistan'ın dün akşam yayınlanan son bölümünde, Acun Ilıcalı yarışmacıları heyecanlandıran bir sürprizi açıkladı. Acun Ilıcalı, yarışmacıların iki oyun oynayacağını ve kazanan takımın aileleriyle buluşacağını söyledi. Oyunu kazanan takımın yakınlarının Dominik'e geleceğini söyleyen Ilıcalı, ''Bir oyun oynayacaksınız. Sonra bir oyun daha oynayacaksınız. Bu iki oyunu kazanan takım, ailelerinden bir kişiyle buluşacak. Kazanan takımın ailelerinden bir kişi Dominik'e gelecek. Oyun bittikten sonra, kazanan takımdaki yarışmacıların yakınları, ertesi gün burada olacaklar. Oyunu kazanırsanız, yaklaşık bir gün sonra sevdiklerinizle burada buluşacaksınız'' dedi. Ilıcalı'nın sürprizini duyan yarışmacılar ise gözyaşlarına boğuldu.

Kaynak: VATAN

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.