İlhan Şeşen'e gece şoku! Evine...

İstanbul'da aralarında sanatçı İlhan Şeşen'in evinin de bulunduğu 8 haneye girerek cep telefonu, bilgisayar kol saati gibi eşyalar çalan 4 hırsız, polis tarafından yakalandı. Gözaltına alınan hırsızların kollarındaki saatlerin, bu evlerden çalınmış saatler olması dikkat çekti.

İlhan Şeşen'e gece şoku! Evine...

12 Mart 2019'da Kadıköy Fenerbahçe'de meydana gelen olayda İlhan Şeşen'in evine sabaha karşı giren hırsızlar, sanatçı ve eşi içeride uyurken evden cep telefonu ve iki adet bilgisayar çalarak kaçmıştı.

Yapılan incelemede evinin kapısının kilitlenmediği, şüphelilerin kredi kartı kullanarak kapıyı açtıkları ortaya çıkmıştı. Olayla ilgili başlatılan soruşturmada polis güvenlik kamera görüntülerini incelerken, aynı kişilerin Üsküdar, Maltepe ve Şişli'de de hırsızlık yaptıklarını tespit etti. Polis yaptığı incelemede daha önceden polis kaydı bulunan hırsızların kimliklerini belirledi. Önceki gün yapılan operasyonda Efrahim G. (19), Kadir Ç.(30), Metin K.(19) ve Süleyman Ç.(26) gözaltına alındı.

DAHA ÖNCE DE DEFALARCA YAKALANMIŞLAR

Şüphelilerin ev hırsızlığı suçundan daha önce de çok sayıda polis geliş kayıtları bulunduğu tespit edildi. Polis soruşturması sonucunda şüphelilerin kiraladıkları araçlarla dolaştıkları, girdikleri evlerde mağdurlar içeride uyurken büyük bir rahatlıkla hırsızlık yaptıkları tespit edildi.
Bazı olaylarda güvenlik kameralarına yakalandığı öğrenilen hırsızların, yakalandıklarında evlerden çaldıkları kol saatlerini kollarına takarak kullandıkları öğrenildi. Poliste işlemleri tamamlanan şüpheliler adliyeye sevk edildi.

YORUM EKLE

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.