İbrahim Tatlıses 'uyandı' iddiası!

Kosova basınına göre İbrahim Tatlıses uyandı..

İbrahim Tatlıses 'uyandı' iddiası!

 

Kosova’da da çok sevilen sanatçı İbrahim Tatlıses’in, ameliyatıyla ilgili, “Bota Sot“ ve “Zeri“ gazeteleri; "Tatlıses Uyandı" haberini manşetten verdi.
Haberde, Kosova’da büyük hayran kitlesine sahip olan ünlü şarkıcı İbrahim Tatlıses’in uyandığı bilgisinin ameliyattan sonra gelen sevindirici bir haber olduğu ifadeleri yer aldı. Haberde Tatlıses’in sağlık durumunun tehlikede olmadığı belirtildi.
 

 

“Bota Sot“ gazetesi haberinde, okuyucuları adına, İbrahim Tatlıses’e acil şifalar dilledi. Kosova televizyonları ise İbrahim Tatlıses’in uyandığı haberine haber bültenlerinde yer verdi.

 

İbrahim Tatlıses Kosova’da, Türk, Arnavut ve Boşnaklar tarafından sevilen ve çok dinlene bir sanatçı. Tatlıses’in, 2005 yılında Kosova başkenti Priştine’de verdiği konseri 40 bin kişi izlemiş ve bu sayıyla bir rekor kırılmıştı.
 

 

TATLISES CEPHESİNDEN AÇIKLAMA YOK
 

 

İbrahim Tatlıses’in sağlık durumuna ilişkin her hangi bir açıklama yapılamaması da Tatlıses’in son durumu hakkındaki kuşkuları artırdı.

 

Güncelleme Tarihi: 17 Mart 2015, 17:05
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.