İbrahim Tatlıses'in eski eşi Ayşegül Yıldız'dan aşk itirafı

Türkücü İbrahim Tatlıses'in eski eşi Ayşegül Yıldız, sosyal medya üzerinden takipçilerinden gelen 'Kaç kere aşık oldunuz?'' sorusuna yanıt verdi.

İbrahim Tatlıses'in eski eşi Ayşegül Yıldız'dan aşk itirafı

Ayşegül Yıldız, 2011 yılında ünlü türkücü İbrahim Tatlıses ile nikah masasına oturmuştu. Elif Ada adında bir kızları dünyaya gelen çift, 2013 yılında boşanmıştı.

Instagram hesabı üzerinden takipçilerinden gelen soruları yanıtlayan Ayşegül Yıldız, özel hayatıyla ilgili çok konuşulacak açıklamalarda bulundu.

"İSTANBUL'A DÖNÜYORUM"
Yıldız, "İstanbul'a yerleşmeyi düşünüyor musunuz?" sorusu üzerine "Evet dönüş yapıyorum. Kısmetse nisan sonu, mayıs başı gibi taşınmış olurum." ifadelerini kullandı.

40 yaşındaki Yıldız, yeniden çocuk sahibi olmak isteyip istemediği konusunda ise "Evet çok isterim, keşke tek başıma yapabilsem." yanıtını verdi.

"HİÇ AŞIK OLMADIM"
Ardından "Kaç kere aşık oldunuz?" sorusu yöneltilen Ayşegül Yıldız, "Başkalarından dinlediğim aşk hikayelerinden çıkarım yaparsak hiç olmadım." şeklinde dikkat çeken bir itirafa imza attı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.