Hülya Avşar Yaşlı Adam İçin Sokakta Para Topladı

Hülya Avşar, kardeşi Helin Avşar için geldiği Bebek'te yoluna çıkan yaşlı bir adamın para istemesi üzerine eline şapka alıp sokaktaki insanlardan para topladı.

Hülya Avşar Yaşlı Adam İçin Sokakta Para Topladı

Kardeşi Helin Avşar'ın kıyafet markasının tanıtımı için Bebek'te bulunan Hülya Avşar, sokakta gördüğü yaşlı adamın para istemesi üzerine eline şapka alarak para toplamaya başladı.

TANITIM İÇİN DEFİLE

Helin Avşar, kendi adını taşıyan kıyafet markasını tanıtmak için Bebek'te bir davet verdi.Pınar AltuğSaba Tümer, Işıl Reçber, Aydan Şener gibi pek çok tanınmış simanın katıldığı davette, bir de defile düzenledi.

60 parçalık koleksiyonun tanıtıldığı defilede, geçen yıl uyuşturucu tedavisi gören ve sonrasında podyumlara veda eden Senem Kuyucuoğlu da görev aldı. Finali ise derin yırtmaçlı bir elbiseyle Hülya Avşar yaptı.

SOKAĞA ÇIKIP PARA TOPLADI

Hülya Avşar, tanıtım için geldiği Bebek'te yoluna çıkan yaşlı bir adamın para istemesi üzerine, adamın poposuna vurdu. Avşar, daha sonra eline bir şapka alıp neye uğradığını şaşıran adam için para toplamaya başladı.

"BİR AYLIK ŞARAP PARAN ÇIKTI"

Kısa sürede şapkayı dolduran sanatçı, "Yeter, sana bir aylık şarap parası çıktı" diyerek bütün parayı verdi.Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
YORUM EKLE