Hande Sarıoğlu'dan estetik itirafı! Doğal hali görenleri şaşırttı

Sosyal medya hesabından yayınladığı dans videosu sonrası Habertürk'ten kovulan spiker Hande Sarıoğlu'ndan estetik itirafı geldi.

Hande Sarıoğlu'dan estetik itirafı! Doğal hali görenleri şaşırttı

Geçen aylarda Habertürk TV'de spor spikerliği yaparken sosyal medyadan dans ettiği videosunu paylaştığı için işinden olan spiker Hande Sarıoğlu dikkat çeken bir paylaşım daha yaptı.

Güzelliği ile dikkat çeken Sarıoğlu, son olarak yüzüne yaptırdığı estetikleri itiraf etti. Ünlü spiker, paylaştığı selfie'ye çok yorum gelince dayanamadı ve bir açıklama yaptı.

Hande Sarıoğlu açıklamasında "Benim alın ve göz kenarlarımda botox, dudaklarımda dolgu var" dedi.

Hande Sarıoğlu'nun daha önce de eski hali gündem olmuştu. İşte ünlü spikerin estetik öncesi ve sonrası değişimi:

Öte yandan vücuduyla ilgili gelen tepkilere kızan Hande Sarıoğlu, sosyal medya hesabından şu açıklamayla tepki göstermişti: "Bu ülkede 11 yıldır şerefimle, namusumla, karakterimle, duruşumla sunuculuk spikerlik yapıyorum. Bütün çalıştığım, toplantı yaptığım kanallar, kurumlar, yöneticiler, yapımcılar çok iyi bilir benim karakterimi. Siz çok biliyorsunuz ya hani, bunu da düşünmüşsünüzdür, acaba bu kızın hayatında neden kimse yok? Lüks arabalar, evler, tatiller? Bunlara ulaşmak benim gibi g.t memeye sahip bir kadın için o kadar kolay ki şu ortamda! Benim adımı bir kere bir ahlaksız haberle duydunuz mu?"

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.