Hadise'ye şok! Reddedildi

Hadise, organizatör Sadıkoğlu’ndan ‘Beni dolandırdı’ diye şikayetçi olmuştu. Savcılık ‘Hadise kusurlu’ diyerek dosyayı kapattı. Hadise karara itiraz etti ama bu itiraz da reddedildi.

Hadise'ye şok! Reddedildi
banner150

Hadise, 2017'de Londra'da düzenlenen İngiliz Moda Ödülleri'ne katılmak için organizatör Yasemin Sadıkoğlu'ndan bilet almıştı. Sanatçı, ardından 9 bin liralık bileti kendisine 30 bin liraya sattığı iddiasıyla "Sadıkoğlu beni dolandırdı" diyerek şikayetçi olmuştu.

'İÇİNDE BAŞKA HİZMETLER VAR'
Yürütülen soruşturmada ifade veren Sadıkoğlu; aldığı paranın sadece bilet değil, pek çok hizmeti de içinde barındırdığını söylemişti. Savcılık, bunun üzerine takipsizlik kararı vermişti. Hadise geçtiğimiz günlerde takipsizlik kararına itiraz etti. Hakim ise Hadise'yi kusurlu bulup itirazını reddetti.
Hakim, Yasemin Sadıkoğlu tarafından işlendiği iddia edilen hileli davranışın belli bir yoğunluk ve güçte olmadığını, Hadise'nin, denetleyebileceği bu durum karşısında kusurlu olduğunu ifade etti.

Kaynak: GÜNAYDIN

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.