Hadise'nin makyajsız paylaşımına beğeni yağdı!

Son günlerde tercih ettiği kostümlerle gündeme gelen Hadise, Instagram'dan yaptığı paylaşımla çok konuşuldu ve hayranlarının beğenisini kazandı!

Hadise'nin makyajsız paylaşımına beğeni yağdı!
banner150

Sevilen şarkıcı, sıfır makyajlı pozunu sosyal medya hesabından takipçilerinin beğenisine sundu. Instagram hesabından makyajsız fotoğrafını paylaşan Hadise'nin bu pozu ise beğeni rekoru kırdı. Güzel popçunun, yorumlara kapattığı pozuna 300 binden fazla beğeni geldi.
Hadise daha önceki açıklamasında "canımız isterse bir daha hiç makyaj yapmayız" diyerek makyajsız poz verme modasının fitilini ateşlemişti.


Güzel şarkıcı Hadise önceki gün Ulus Sunset'te yurtdışından gelen misafirlerini ağırlamış, mekan çıkışı da makyajsız görüntülenmişti. Gelen sorular üzerine ise “Her kadın kendini makyajlı ya da makyajsız sevmeli... Bu halimi çok seviyorum” açıklamasında bulunmuştu.

Hadise'nin bu görüntüsünü bazıları çok beğenirken Cengiz Semercioğlu'nun da içinde bulunduğu bir kısım "özensiz" olarak değerlendirdi. Gelen olumsuz yorumlara tepki gösteren Hadise, kadınlara bir çağrıda bulunarak "Hadi herkes makyajsız fotoğrafını yüklesin ve kimsenin asla umurunda olmadığını göstersin!" diyerek bu pozu paylaştı.


 

Güncelleme Tarihi: 26 Ağustos 2019, 09:15
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.