Gülşen'in takipçilerini ikiye böldü! Yırtmacı gören herkes aynı şeyi söyledi

2020 yılının ilk konserini İstanbul'da veren ünlü şarkıcı Gülşen, giydiği derin yırtmaçlı kıyafetiyle takipçilerini ikiye böldü. Bir kısım sosyal medya kullanıcısı Gülşen'in tarzına hayran kalırken bir kısmı da elbiseyi geceliğe benzetti.

Gülşen'in takipçilerini ikiye böldü! Yırtmacı gören herkes aynı şeyi söyledi

43 yaşındaki Gülşen, 2020 yılının ilk konserini İstanbul'daki bir eğlence merkezinde verdi. Konserde çektirdiği fotoğrafları Instagram hesabından paylaşan Gülşen'in kıyafeti takipçilerini ikiye böldü.

DERİN YIRTMACIYLA DİKKAT ÇEKTİ


Son zamanlarda konserlerinde giydiği cesur kıyafetleriyle gündeme gelen Gülşen, bu sefer de beyaz derin yırtmaçlı bir elbise tercih etti. Bir çocuk annesi olmasına rağmen fiziğiyle göz kamaştıran Gülşen'in cesur kombini takipçilerini ikiye böldü.

''ÇEYİZİNDEN SATEN GECELİĞİ GİYMİŞ''


Gülşen'in sahne kıyafetini beğenenlerin yanı sıra beğenmeyenler de oldu. Birçok sosyal medya kullanıcısı Gülşen'in elbisesini geceliğe benzeterek ''Kombinezon'' yorumunu yaptı. Gülşen için ''Kıyafet üzerinde güzel duruyor ama sabahlığa benziyor'', ''Ne tarzı resmen gecelik bu'' ve ''Çeyizinden saten gecelik giymiş'' yorumları yapıldı.

Güncelleme Tarihi: 07 Ocak 2020, 10:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.