Gülben Ergen'den eşine anlamlı yılbaşı mesajı

Gülben Ergen İnstagram hesabından eşi Erhan Çelik’in fotoğrafını paylaşıp altına ''2014’ün bana en anlamlı hediyesi sendin'' notunu yazdı. Ergen’in paylaşım çok sayıda kişi tarafından beğenildi.

Gülben Ergen'den eşine anlamlı yılbaşı mesajı
banner150

Gülben Ergen İnstagram hesabından eşi Erhan Çelik’in fotoğrafını paylaşıp altına “2014’ün bana en anlamlı hediyesi sendin” notunu yazdı. Ergen’in paylaşım çok sayıda kişi tarafından beğenildi.

Eylül ayında televizyoncu Erhan Çelik ile hayatını birleştiren ünlü sanatçı Gülben Ergen yeni yılile ilgili düşüncelerini paylaştı. İnstagram hesabından eşinin fotoğrafını paylaşan Ergen, fotoğrafın altına “Benim merhametli, iyi yürekli “eşim” 2014’ün bana en anlamlı hediyesi sendin… Hayatı hayatımız yaptın. Bizi “Aile” yaptın. Çocuklarımızı, beni, bizi, kocaman kollarınla sardın” notunu düştü.

Gülben Ergen’in İntagram paylaşımı sevenleri tarafından 25 bin 619 beğeni aldı. Fotoğrafın altına hayranları tarafından ünlü çift için güzel temenniler içeren mesajlar yazıldı.

Güncelleme Tarihi: 01 Ocak 2015, 09:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner154

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.