Your SEO optimized title page contents

Genç şarkıcı Aleyna Tilki dizi oyuncusu mu oluyor

Son günlerde verdiği yüksek katılımlı halk konserleriyle adından söz ettiren Aleyna Tilki, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin en sevdiği dizi olan 'Adı Efsane'den oyunculuk teklifi aldı.

Genç şarkıcı Aleyna Tilki dizi oyuncusu mu oluyor

Kanal D'nin sevilen dizisi "Adı Efsane"de rol alması için Aleyna Tilki'ye teklif götürüldü. 17 yaşındaki şarkıcı teklife sıcak bakıyor. Dizi, MHP lideri Devlet Bahçeli'nin en sevdiği dizi olarak biliniyor.

DİZİYE GÖKÇE BAHADIR İLE ROJDA DEMİRER DE VEDA EDECEK
"Adı Efsane"de oyuncu kadrosu yenileniyor. Dizide bir basketbol hocasını canlandıran Erdal Beşikçioğlu, yakında kadrodan ayrılacak. Gökçe Bahadır ve Rojda Demirer'in de projeye veda edeceği konuşuluyor. İddiaya göre üç başrol oyuncusunun ekipten ayrılmasının ardından "Adı Efsane" yoluna gençlik dizisi olarak devam edecek.

ALEYNA OYUNCULUĞA YEŞİL IŞIK YAKTI
Yaz aylarında ekrana gelecek bu bölümlerde rol alması için "Cevapsız Çınlama" şarkısıyla müzik dünyasına iddialı bir giriş yapan Aleyna Tilki'ye de teklif götürüldü. Oyunculuğa yeşil ışık yakan 17 yaşındaki şarkıcının teklife sıcak baktığı söyleniyor. Tilki, kararını önümüzdeki günlerde kanala bildirecek.

Güncelleme Tarihi: 30 Mayıs 2017, 10:18
YORUM EKLE

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.