Flaş gelişme! Pişman mı oldu ne?

Merve Boluğur’la evliliğini bitirme kararı alan ünlü pop sanatçısı Murat Dalkılıç, dün Gripin’in bir şarkısındaki "Son bir defa boynuna sarılıp gitsem huzuru koklasam Ege‘de" kısmını videoya çekip paylaştı ve Akıllara Çeşme’de tatilde olan Merve Boluğur geldi.

Flaş gelişme! Pişman mı oldu ne?
banner150

Tam iki yıl önce evlendiği Merve Boluğur'la boşanma aşasında olan Murat Dalkılıç'tan şaşırtan hamle...
 
Takvim Gazetesi'nin haberine göre; Ünlü popçu, dün İnstagram'da duygusal bir paylaşım yaptı. Önceki gün Çeşme'de konser veren Dalkılıç, Alaçatı'da olan Merve Boluğur'la görüşmedi. 

Ancak şarkıcı, aracında dinlediği Gripin'in 'Aşk Nerden Nereye' parçasının bir bölümünü videoya çekip paylaştı. Özellikle de "Son bir defa! Boynuna sarılıp gitsem huzuru koklasam Ege'de" kısmını videoya kaydeden Dalkılıç'ın, bu hareketi "Murat yoksa pişman mı oldu?" sorusunu akıllara getirdi.
 
Birbirlerini hala takip eden ve geçmişteki aşk fotoğraflarını silmeyen ikilinin hayranları , bu paylaşımla ümitlendi.
 
HAYRANLARDAN 'BARIŞIN' BASKISI
 
Ünlü popçunun paylaştığı duygusal şarkıyı Merve Boluğur'a gönderdiğini düşünen takipçileri, güzel oyuncuya "Murat, seni hala seviyor. Bak çok pişman ve belli ki seni çok özlemiş. Birbirinizi üzmeyin. Barışın artık" mesajları yağdırdı. 
 
Merve Boluğur, Dalkılıç'ın hikayesindeki bu manidar şarkıyı izledi mi bilinmez. Ancak bu gelişme, boşanma davaları 15 Eylül'de görülecek ikilinin barışabilecekleri yönünde yorumlandı.

Güncelleme Tarihi: 30 Ağustos 2017, 15:41
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.