Eski sevgiliden yeni sevgiliye tepki çeken yorum!

Akkaya, eski sevgilisi Hacı Sabancı'nın yeni aşkı Zeynep Nazlı Kayı'nın bacaklarını yastık koyarak kapattığı fotoğrafa yorum yapınca sosyal medya karıştı.

Eski sevgiliden yeni sevgiliye tepki çeken yorum!
banner150

Bir süredir iş insanı Hacı Sabancı ile aşk yaşayan Zeynep Nazlı Kayı, sosyal medya hesabından bacaklarını yastıkla kapattığı fotoğrafı sosyal medya hesabından paylaştı. Kayı'nın bu pozunu ilk eleştiren ise Hacı Sabancı'nın eski aşkı Deniz Akkaya oldu.

ESKİ AŞKININ SEVGİLİSİNİ YORUM YAPTI 
Geçtiğimiz sene aşk yaşamaya başlayan Hacı Sabancı ve Zeynep Nazlı Kayı çifti hafta sonunda İtalya Roma'ya gitti. Zeynep Nazlı Kayı'nın Instagram'da paylaştığı yastıklı fotoğraf olay oldu. Deniz Akkaya'nın bu poza yorum yapıp "O yastık duruşu bozmuş. Gerek var mı fıstık? Sen oturmasını bilirsin, kötü duruyor" yazması ise adeta ortalığı karıştırdı. Akkaya'nın yorumu üzerine pek çok kullanıcı Kayı'nın fotoğrafına kötü yorum yağdırdı.
HACI İLE AŞK YAŞAMIŞTI

 


Zeynep Nazlı Kayı'nın hayranları ise Deniz Akkaya'yı topa tuttu. Bu arada Hacı Sabancı ile Deniz Akkaya, Kasım 2013'te 1 ay flört etmişti.

 

Güncelleme Tarihi: 01 Ekim 2018, 12:04
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.