Eski arkadaşım tuzak kurdu! Ünlü oyuncuya gözaltı şoku

'Yasak Elma' dizisinde 'Lila' karakterini canlandıran oyuncu Ayşegül Çınar, aracında uyuşturucu bulunması nedeniyle gözaltına alındı. İfadesinde kendisine tuzak kurulduğunu iddia eden Çınar, eski sevgilisinin intikam için koymuş olabileceğini öne sürdü.

Eski arkadaşım tuzak kurdu! Ünlü oyuncuya gözaltı şoku

Ünlü oyuncu Ayşegül Çınar'ın otomobilinde uyuşturucu bulundu. Çınar, uyuşturucuyu eski sevgilisinin kendisinden intikam almak için aracına bıraktığını iddia etti. Gözaltına alınan Çınar'ın emniyetteki işlemleri sürüyor.

Habertürk'ten Emrah Doğru'nun haberine göre; Ünlü oyuncu Ayşegül Çınar, Beylikdüzü’nde arkadaşları ile eğlendikten sonra eve döndüğü sırada yolda polis kontrolüne takıldı. Çınar'ın aracında yapılan aramada 20 gram uyuşturucu madde çıktı.

Gözaltına alındıktan sonra Etiler karakoluna götürülen genç oyuncu ilk ifadesinde, "Bana ait değil, hayatımda hiç uyuşturucu kullanmadım. Kurtulamadığım eski erkek arkadaşım bana tuzak kurdu" ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.