Erdoğan'ın iftarında gözler Hülya Avşar'ın üzerindeydi

Cumhurbaşkanı Recep Tayip Erdoğan verdiği iftar yemeğinde ünlü isimleri konuk etti. Hülya Avşar katıldığı iftar yemeğinde giydiği kayık yaka elbise ile tüm dikkatleri üzerine çekti. Avşar giydiği elbise ile diğer konuklardan geçer not aldı.

Erdoğan'ın iftarında gözler Hülya Avşar'ın üzerindeydi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, eşi Emine Erdoğan ile birlikte Tarabya Köşkü'nde verdiği iftarda sanatçı ve sporcularla bir araya geldi.
GÖZLER ÜNLÜLERİN KIYAFETLERİNDEYDİ

İftar yemeğinde 9 yıllık eşi Sinem Ceceli'den 25 Mayıs'ta boşanan ve kısa süre sonrasında Selin İmer'le aşk yaşadığı ortaya çıkan şarkıcı Mustafa Ceceli ile Erhan Çelik'ten boşanan Gülben Ergen'in yer almaması dikkat çekerken, gözler davete katılan ünlü isimlerin giydiği kıyafetlere çevrildi.
GECENİN EN CESUR İSMİ

İftar programına giydiği kayık yaka kıyafetle katılan Hülya Avşar, gecenin en cesur ismi olarak dikkat çekerken; diğer ünlü isimler daha kapalı kıyafetleri tercih etti.
RÜKÜŞLÜK TAVAN YAPTI
Ece Erken, Sibel Can, Nur Yerlitaş ve Esra Erol gibi isimlerin giydiği kıyafetler birçok modacı tarafından rüküş bulunurken, üç yıl aradan sonra iftar programına davet edilen Hülya Avşar'ın kıyafeti ise geçer not aldı.
Hülya Avşar'ın iftardan görüntüleri;

 

Güncelleme Tarihi: 13 Haziran 2017, 12:46
YORUM EKLE

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.