Engin Altan Düzyatan'a ABD yapımı bir diziden bomba teklif!

Geçen sezon Diriliş Ertuğrul dizisiyle fırtınalar estiren, Son olarak FOX TV ekranlarında Kurşun dizisiyle hüsrana uğrayan Engin Altan Düzyatan'a ABD yapımı bir diziden bomba bir teklif geldi. Başarılı oyuncu eğer teklifi kabul ederse iki sene boyunca Londra'da yaşayacak.

Engin Altan Düzyatan'a ABD yapımı bir diziden bomba teklif!

Geçtiğimiz sezonlarda TRT 1 ekranlarında yayımlanan Diriliş Ertuğrul dizisiyle fırtınalar estiren Engin Altan Düzyatan, Diriliş Ertuğrul'un ardından FOX TV ekranlarında Kurşun dizisinde boy gösterdi fakat Kurşun reyting kurbanı olunca fişi çekildi. 

Uzun bir süredir ekranlarda görünmeyen Engin Altan Düzyatan, bu esnada yabancı yapımcıların da dikkatini çekti. Hürriyet'ten Mehmet Üstündağ'ın haberine göre, Düzyatan’a yeni çekilecek ABD yapımı bir diziden teklif geldi.

Çekimleri Londra ve Los Angeles’ta yapılacak dizi, dünyaca ünlü bir dijital platformda yayımlanacak. 

Engin Altan Düzyatan, sıcak baktığı projeye 'evet' yanıtını verirse, eylül ayında ailesiyle birlikte Londra’ya taşınacak. Çekimleri 2 yıl sürecek projedeki tek Türk oyuncu da Düzyatan olacak.

Ünlü oyuncuya Hollywood kapılarını açacak projenin diğer detayları ise henüz açıklanmadı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.