Ebru Şallı ölen oğlunun mezar taşına yazdırdı! Yürek burkan sözler...

Ünlü manken Ebru Şallı'nın önceki gece hayatını kaybeden oğlu Pars'ın mezar taşına yazdırdığı “Ponçik sen benimlesin” yazısı görenlerin kalbini dağladı.

Ebru Şallı ölen oğlunun mezar taşına yazdırdı! Yürek burkan sözler...
banner150

Ebru Şallı ve Harun Tan’ın yaklaşık iki yıldır lenfoma tedavisi gören 9 yaşındaki oğulları Pars önceki gece tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti. 

Ebru Şallı, geçen yıl verdiği röportajda, yaşadığı zor günlerle ilgili şunları açıklamıştı: Pars’ı halsizlik ve kemik ağrıları nedeniyle doktora götürdük. 

Yapılan tetkiklerin hemen ardından tedavi süreci başladı. Son bir yıldır ailece hastalıkla mücadele ediyoruz.

Küçük Pars, önceki akşam tedavi gördüğü Koşuyolu Acıbadem Hastanesi’nde hayata veda etti. Acı haberle yıkılan Ebru Şallı ve Harun Tan dün ise oğullarını toprağa verdi.

Eylülde 10 yaşına girecek olan Pars Tan’ın cenazesi dün öğle namazının ardından Kilyos Mezarlığı’na defnedildi. Koronavirüs salgını tedbirleri nedeniyle cenazeye sadece aile üyeleri katıldı.

Mezarlıkta Ebru Şallı’yı, Harun Tan ve eşi Uğur Akkuş teselli etmeye çalıştı. 9 yaşındaki Pars'ın "Ponçik sen hep benimlesin" yazılı mezar taşı görenleri hüzne boğdu.

Ebru Şallı 2002’de Harun Tan ile nikâh masasına oturdu. Büyük oğulları Beren 2004’te, kardeşi Pars ise 2010’da dünyaya geldi. Çift 2013’te boşandı.

Ebru Şallı, geçtiğimiz yıl oğlu Pars’ın doğum gününü şu sözlerle kutlamıştı: İyi ki doğdun Ponçiğim. Senden çok şey öğrendim. 

Hep güler yüzlü, pozitif ve ışık saçan enerjinle yaşa.


 

Güncelleme Tarihi: 18 Nisan 2020, 11:25
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.