Ebru Polat o mesaja çok sinirlendi!

Sosyal medyayı aktif kullanan Ebru Polat gelen bir mesajdan rahatsız oldu. Mesajı ifşa eden Polat bu tarz mesaj atmayı düşünenlere de gözdağı verdi.

Ebru Polat o mesaja çok sinirlendi!

Şarkıcı Ebru Polat sosyal medyayı aktif kullanan ünlüler arasında. Yaz ayında yoğun çalışma temposunu ve yaptığı tatilleri hayranlarıyla paylaşan Polat son olarak Instagram hesabından sürat teknesinde bir paylaşım yaptı.

''Hadlerini bilsinler''

Sürat teknesini kullanırken keyifli anlarını paylaşan Polat kendisine gelen çirkin bir mesajı ise ifşa etti. İsmini vermediği ancak bu tarz mesajlar gelmeye devam ederse isim de paylaşacağını söyleyen Ebru Polat'a gelen mesajda ''Benim teknemi de kullanabilirsiniz; hatta size tekne hediye edebilirim'' yazıyordu...
Polat bu mesajı ifşa etti ve şunları şazdı: ''Bunu özellikle buraya koyuyorum; bi daha bu tarz mesajlar alırsam isim ile birlikte paylaşacağım... Bir b.k bilmiyorlar bari hadlerini bilsinler...''

Kaynak: Mynet

YORUM EKLE

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.