Diva'nın sınır tanımayan istekleri! 21 maddelik liste dudak uçuklattı

Yılbaşında sahne alacağı otele Paris'ten aşçı, İspanya'dan ıstakoz, Rusya'dan siyah havyar getirtiren Diva, bir TIR dolusu eşyayı da yola çıkarttı. Diva, kalacağı kral dairesinin katındaki 16 odayı arkadaşları için istedi.

Diva'nın sınır tanımayan istekleri! 21 maddelik liste dudak uçuklattı

Yılın sonuna doğru yaklaşırken 2019’u sahne rekoruyla bitirmeye hazırlanan Bülent Ersoy, yılbaşı gecesi Sapanca’da bulunan bir otelde sevenleriyle buluşmaya hazırlanıyor. Ersoy’un sahne öncesi talep ettiği istekler duyanları şaşırtıyor.

1 TIR DOLUSU EŞYA YOLA ÇIKTI

Bülent Ersoy'un 1 TIR dolusu eşyası 31 Aralık gecesi sahne alacağı otelin kral dairesine doğru yola çıktı. Ersoy, bununla da kalmayıp özel olarak verdiği siparişlerle adeta ziyafet yapmaya hazırlanıyor.

YILDIZLI ŞEF GELİYOR

Diva, yılbaşı gecesi sahne performansının ardından gerçekleştireceği yılbaşı ziyafetiyle de çok konuşulacak.

İspanyanın güneyinde yer alan Marbella'nın Puerto Banus Limanı'ndan getirilecek her biri 10 kg ağırlığındaki 10 adet ıstakozlar ve pavuryalar ile birlikte Rusya'dan özel olarak getirtilen beluga siyah havyar Diva'nın yemek menüsünde bulunuyor. Yılbaşı ziyafetini hazırlaması için Michelin yıldızlı ünlü bir şef ise Fransa’nın başkenti Paris'ten yola çıktı.

JENNİFER LOPEZ’İ GEÇTİ

Diva, sınır tanımayan talepleriyle geçtiğimiz yaz Antalya’da konser veren dünyaca ünlü şarkıcı Jennifer Lopez’i gölgede bıraktı.
 

Güncelleme Tarihi: 27 Aralık 2019, 15:16
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.