Diriliş Ertuğrul 110. bölüm 2. fragmanı nefes kesti! 'Burada devlet benim'

Ekranların reyting rekortmeni dizisi 'Diriliş Ertuğrul', 110. bölüm fragmanları izleyenleri heyecanlandırdı. TRT 1'in büyük ilgiyle takip edilen dizisi Diriliş Ertuğrul yeni bölümde Ertuğrul, izleyenlerin nefesini kesecek. Diriliş Ertuğrul heyecan dolu yeni bölümüyle bu akşam ekrana gelecek...

Diriliş Ertuğrul 110. bölüm 2. fragmanı nefes kesti! 'Burada devlet benim'

Çarşamba akşamları izleyicisini ekrana kilitleyen Diriliş Ertuğrul yeni bölümü heyecan dolu. Diriliş Ertuğrul 110. yeni bölümüyle bu akşam 20.00'de TRT 1'de...

Geçtiğimiz bölümü büyük heyecana sahne olan Diriliş Ertuğrul 110.bölüm 2.fragmanı yayınlandı. Yeni bölümü merakla beklenen Diriliş Ertuğrul 110.bölüm 2.fragmanı nefes kesti.

DİRİLİŞ ERTUĞRUL SON BÖLÜMDE NELER OLDU?
Ertuğrul, Sultan Alaeddin’in emriyle tutuklanarak huzuruna getirilmiş fakat sonra haklı olduğu anlaşılmıştı. Ertuğrul’un sultana Emir Saadeddin’in bütün oyunlarını anlattığı esnada, Saadeddin’in adamı olan çaşnigir tarafından hazırlanan zehirli eti yiyen Sultan Alaeddin zehirlenmişti. Zehirlenme sırasında içeri giren Şehzade Gıyaseddin, şüphelendiği Ertuğrul’u sorgulamak için tutuklanmıştı.

Emir Saadeddin’in tuzağına düşen Ertuğrul ne yapacak? Sultanı öldürmek suçundan aklanabilecek mi? Gıyaseddin, Ertuğrul hakkında ne hüküm verecek?

Emir Saadeddin tarafından Karacahisar Kalesi’ne gönderilen Kaledar Günalp Bey’in kaledeki icraatı ne olacak? Artuk, Turgut ve Bamsı, Kaledar Günalp Bey’e karşı ne yapacak? Ertuğrul’un tutuklanması ve Günalp Bey’in gelişi, Kayıları nasıl etkileyecek?

Ahmet ve Alplar, Ertuğrul’un başına gelenlerden sonra ne yapacak? Obaya gelen Sungur Tekin, olanlar karşısında nasıl hareket edecek? Emir Saadeddin büyük hedefine ulaşabilecek mi? Üst üste gelen felaketlerden sonra Kayı Obası’nda durum ne olacak?

İŞTE DİRİLİŞ ERTUĞRUL 110. BÖLÜM FRAGMANI!

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER