Dilan Çiçek Deniz amuda kalktı, sosyal medya yıkıldı

Çukur dizisinde oynadıktan sonra bir projede yer almayan Dilan Çiçek Deniz yine adından söz ettirdi. Çukur'un Sena'sı olarak oldukça ilgi gören güzel oyuncu Dilan Çiçek Deniz sosyal medya paylaşımlarıyla da dikkatleri üzerine çekiyor.

Dilan Çiçek Deniz amuda kalktı, sosyal medya yıkıldı

Can sıkıntısı Dilan Çiçek Deniz’e bunu da yaptırdı! Ünlü oyuncu Dilan Çiçek Deniz, Çukur dizisindeki Sena karakteri ile öne çıktıktan sonra, neredeyse 1 senedir herhangi bir projede yer almadı. Oyuncu koronavirüs salgını nedeniyle de uzun süredir evinden dışarıya çıkmayan ünlüler arasında.

Sosyal medya hesabı üzerinden takipçileri ile etkileşim halinde bulunan oyuncu, yaptığı artistik hareketlerle dikkat çekti. Amuda kalkarak kendini deneyen oyuncu, bu hallerini takipçilerinin beğenisine sundu.

Boyunun uzunluğunu, vücudunun kıvraklığını da sergileyen pozlar veren Dilan Çiçek Deniz, takipçilerinden büyük ilgi gördü.

Bazı hayranları, bu görüntüleri can sıkıntısı sonucunda ne yapacağını bilememe hali olarak yorumladı. Bazı takipçiler ise ünlü oyuncunun kıvraklığına ve güzelliğine yönelik yorumlarda bulundu.

Güncelleme Tarihi: 13 Nisan 2020, 15:03
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.