Demet Akalın yalanladı! 'Öyle bir şey yok...'

Yakın arkadaşı Kerimcan Durmaz'ın doğum günü partisinden çıkarken görüntülenen Demet Akalın, eski eşi Okan Kurt'la yeniden barıştıkları yönündeki iddiaları sert bir dille yalanladı

Demet Akalın yalanladı! 'Öyle bir şey yok...'
banner150

Demet Akalın, önceki akşam yakın arkadaşı Kerimcan Durmaz'ın doğum günü partisine katılarak sahne aldı. Parti çıkışında muhabirlerin sorularını yanıtlayan şarkıcı Okan Kurt'la barıştıkları yönünde çıkan haberleri yalanladı.

'BARIŞMA YOK'

Demet Akalın, geçen eylül ayında 6,5 yıllık evliliğini villasına kızı Hira varken icra geldiği için tek celsede bitirdi. Boşanma haberinden sonra sık sık birlikte görüntülendikleri ya da barıştıkları iddia edilen çiftten Demet Akalın, konu hakkında sessizliğini bozdu.

Demet Akalın, barışma haberlerini "Öyle bir şey yok" diyerek yalanladı.

'OKAN, DEMET'TE KALIYOR' İDDİASI

Ece Erken, geçen gün Okan Kurt ve Demet Akalın'ın barıştığını iddia etmişti. Ece Erken, "Demet Akalın'ın çok yakınlarından öğrendiğim bir haber, barışmışlar. Hafta içi Okan, Demet'te kalıyormuş. Biz bunu biliyorduk zaten bekliyorduk. Demet, Cumhuriyet kortejine katılmış ve çok mutluymuş." demişti.


 

Güncelleme Tarihi: 03 Kasım 2018, 09:26
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.