Demet Akalın, Deniz Seki için savcılıktan izin aldı

Demet Akalın, cezaevinden hastaneye sevk edilen Deniz Seki'yi ziyaret etmek için savcılıktan izin aldı. Tedavisi süren Deniz Seki'yi ziyaret etmek için talepte bulunan Akalın'a, ziyaret izni verildi.

Demet Akalın, Deniz Seki için savcılıktan izin aldı
 
Şarkıcı Demet Akalın, "uyuşturucu ticareti yapmak" suçundan cezaevinde bulunan ve sağlıksorunları sebebiyle hastaneye sevk edilen Deniz Seki'yi ziyaret etmek için savcılıktan izin aldı.
 
Seki'nin menajeri Özgür Aras'la Bakırköy Adliyesi'ne gelen Akalın, cezaevinden sorumlu Cumhuriyet Savcısı Fuat Arı ile görüştü. Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Kadın Doğum Servisi'ndeki tedavisi süren Seki'yi ziyaret etmek için talepte bulunan Akalın'a, ziyaret izni verildi.
 
Akalın, adliye çıkışında basın mensuplarının ''Deniz Seki'yi ziyarete mi gidiyorsunuz Sağlık durumu hakkında bir bilginiz var mı '' sorularına, ''Hastanedeki arkadaşım Deniz Seki'yi ziyarete gidiyorum. Şu anda birşey bilmiyorum. Hastaneye gidince öğreneceğim'' diye cevap verdi.
 
Bakırköy Kadın Kapalı Cezaevi'nden sağlık sorunları sebebiyle iki gün önce İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Kadın Doğum Servisi'nin Aseptik Bölümü'ne sevk edilen Deniz Seki'nin hastanede cezaevlerine uygun şartlarda kaldığı belirtildi.
 
Dün ameliyat olan Seki'nin sağlık durumunun iyi olduğu, ameliyatla yumurtalıklarında bulunan kistin alınarak patoloji servisine gönderildiği ve sonuçların mart ayında belli olacağı öğrenildi.
 
 
 
 
 
 

 

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
YORUM EKLE