Defne Samyeli ve Çağla Şıkel 16 saatlik eğitim için 12 bin 800 TL ödediler!

Amerikalı kişisel gelişim uzmanı Dr. John Demartini’nin ''affetmeyi'' anlattığı seminerine oyuncu Defne Samyeli ve sunucu Çağla Şıkel de katıldı. Katılımcılar 16 saatlik eğitim için 12 bin 800 lira ödedi.

Defne Samyeli ve Çağla Şıkel 16 saatlik eğitim için 12 bin 800 TL ödediler!

Amerikalı kişisel gelişim uzmanı Dr. John Demartini’nin geçen hafta sonu Raffles Otel’de verdiği ''Çığır Açan Deneyim'' semineri, ünlü isimlerden ilgi gördü. Demartini’yi dinlemeye gelenler arasında Defne Samyeli ve Çağla Şıkel de vardı. Katılımcılar, sabah 08.00’de başlayıp gece 01.00’de biten 16 saatlik eğitim için 12 bin 800 TL ödedi.

HAYATTA SÖYLEMEM!
 
Nefret duyulan kişileri anlayıp affetmeyi öğreten Dr. John Demartini, seminere başlarken katılımcılara ''Önce üzerinde çalışmak için bir kişiyi seçin'' dedi. Ardından en önde oturan Defne Samyeli’ye ''Kağıda yazdığınız kişi kim?'' diye sordu. Panikleyen ve kağıdının üzerini eliyle kapatan Samyeli’nin ''Hayatta söylemem'' sözleri salondakileri güldürdü.

KAYNAK: VATAN

Güncelleme Tarihi: 14 Ocak 2020, 10:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.