Defne Samyeli adeta isyan etti! Sessizliğini bozdu

Defne Samyeli, Nisan 2018'den bu yana aşk yaşadığı komedyen Cem Yılmaz ile ayrıldığı haberleri ile günlerdir magazin gündeminden düşmüyor. Ayrılık sonrası ortaya atılan iddialara isyan eden 47 yaşındaki sunucu, Twitter hesabı üzerinden açıklama yayınladı.

Defne Samyeli adeta isyan etti! Sessizliğini bozdu
banner150

Defne Samyeli, "Benim özelim bana aittir. Kimsenin benim özel hayatımla ilgili merakını tatmin etmek gibi bir zorunluluğum, kimseye açıklama borcum yok. İnsanları kışkırtıp konuşturma ya da 'maksat haber olsun' mantığıyla dedikodu programlarına içerik sağlamak amacıyla devamlı yalan üreten anlayışı bu yaşımda hala hayretle izliyorum" ifadelerini kullandı.

Güzel sunucu, "İşini sağduyuyla yapan basın mensubu arkadaşlarımı yine tenzih ediyorum. Üstüne alınması gereken sözde magazin gazetecileri neyse en kısa zamanda ekmeklerini kazanacakları hayırlı, faydalı başka işler diliyorum" mesajını paylaştı.

'Karakomik Filmler' serisinin ilk filmleri ile vizyonda olan Cem Yılmaz ise ayrılık ile ilgili henüz bir açıklama yapmadı.

KAYNAK: VATAN

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.