Davada yeni süreç! Çiftin çocuğuna kayyum talebi

Aile Mahkemesi, Ceceli ile Sinem Gedik’in oğulları Arın’ın menfaatinin korunması adına Sulh Hukuk Mahkemesi’ne başvurup çocuğa kayyum atanması talebinde bulundu

Davada yeni süreç! Çiftin çocuğuna kayyum talebi
banner150

SAVCI İFADEYE ÇAĞIRDI

Mustafa Ceceli, oğlu Arın’ın (7) velayetini almak için eski eşi Sinem Gedik ile şarkıcı İntizar arasındaki ilişkinin video görüntülerini 3 Temmuz 2018’de dava dosyasına eklemişti. Sinem Gedik’in, Kanlıca’daki evinin yatak odasına gizli kamera yerleştirmek suretiyle elde edilen bu mahrem görüntüler kamuoyunda büyük tepki gördü. Bu görüntüleri medyaya sızdırdığı iddia edilen şarkıcı Mustafa Ceceli ve konuyu gündeme getiren gazeteci Cengiz Semercioğlu “Şüpheli” sıfatıyla ifade verecek.

TALEP MAHKEMEDEN

İntizar olayla ilgili şu açıklamayı yaptı: “İnsanların bedenleri, ruhları, mahremiyetlerine dil uzatılması ahlaksızlıktır. Boşanma ve yeni evliliği sürecinde prestiji kayboldu. Şimdi bu konu üzerinden kendini aklamaya çalışıyor.” Velayet davasının görüldüğü İstanbul 9. Aile Mahkemesi ise Mustafa Ceceli ile Sinem Gedik’in oğulları Arın’ın menfaatinin korunması adına Sulh Hukuk Mahkemesi’ne başvurup çocuğa kayyum atanması talebinde bulundu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.