Chloe tatilde! 'Şimdi Serdar düşünsün!'

Kendisinden 22 yaş büyük 49 yaşındaki Serdar Ortaç ile 5 yıllık evliliği sürpriz bir şekilde tek celsede biten Chloe Loughnan, tatilin tadını çıkarıyor.

Chloe tatilde! 'Şimdi Serdar düşünsün!'
banner150

Şarkıcı Serdar Ortaç'tan 4 ay önce boşanan İrlandalı manken Chloe Loughnan, şu an yaz mevsiminin yaşandığı Avustralya'ya gitti.

27 yaşındaki güzel, plajlarda verdiği bikinili pozları Instagram'da paylaştı.

Posta gazetesinde yer alan habere göre; Chloe'nin takipçilerinden hemen şu yorum geldi:

Serdar bu fotoğrafa bakıp 'Nasıl bıraktım' diye iç geçiriyordur. Şimdi Serdar düşünsün.

İkilinin geçtiğimiz ay bir araya geldiği ve ünlü şarkıcının, eski eşine yeniden evlenme teklif ettiği iddia edilmişti. 27 yaşındaki İrlandalı mankenin, evlilik teklifine sıcak baktığı ileri sürülmüştü.

Chloe Loughnan, magazin gündemine bomba gibi düşen iddiayı, ''Türkiye’de bile değilim. Bir daha asla söz konusu olamaz. Biz bir süre önce buluşup helalleştik'' sözleriyle yalanladı.

Serdar Ortaç, biten evliliği hakkında iki hafta önce şöyle konuşmuştu: ''Instagram olmasaydı kadınlar ne yapardı acaba? Kadınlar süslenecek, güzel giyinecek ama öyle elaleme gösteremeyecekler. Kocana göster abi, Instagram’da ne yapıyorsun? Eski eşim öyleydi. Beni sinir ediyordu. Allah’tan boşandık da, şimdi dert etmiyorum.''

KAYNAK: VATAN
 

Güncelleme Tarihi: 07 Aralık 2019, 15:57
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.