'Cennet Mahallesi' dizisi ekranlara geri dönüyor

2004-2007 yıllar arasında Show TV ekranlarında yayınlanan ''Cennet Mahallesi'' dizisi, yıllar sonra izleyici karşısına çıkacak.

'Cennet Mahallesi' dizisi ekranlara geri dönüyor

Bir döneme damgasını vuran ve 2004 - 2007 yılları arasında evlerimize giren "Cennet Mahallesi" dizisi aynı isimle yeniden yayına başlıyor.

"Evleneceksen Gel"in yerli yersiz göbek atmasıyla hafızalara kazınan gelin adayı Solmaz ve talibi Kaan yeni bölümleri çekilen "Cennet Mahallesi"nde başrolde oynayacak.

10 YIL ARANIN ARDINDAN İZLEYİCİ KARŞISINA GELECEK
Zeki Alasya, Müjdat Gezen, Melek Baykal, Çağla Şıkel ve Alişan gibi isimlerin oynadığı sevilen dizi, yeni kadrosuyla 10 yıl aranın ardından izleyici karşısına geçecek.

BAŞROLDE SOLMAZ VE KAAN VAR
Dizinin başrollerinde "Evleneceksen Gel" programının evlenme adaylarından olan ve yerli yersiz piste çıkıp göbek atmasıyla kendini tüm Türkiye'ye tanıtmayı başaran Solmaz Çiros ile talibi Kaan Güvenilir yer alıyor. Kadronun çoğu da "Evleneceksen Gel" programının evlenme adaylarından yer alıyor.

Posta

Güncelleme Tarihi: 29 Mayıs 2017, 15:26
YORUM EKLE

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.