Çağla'dan yıllar sonra gelen itiraf!

Çağla Şıkel, YouTube’da yayınlanan 'İbrahim Selim ile Bu Gece' programına konuk oldu.

Çağla'dan yıllar sonra gelen itiraf!
banner150

Emre Altuğ ile 2008-2015 yılları arasında evli olan Çağla Şıkel, özel hayatına dair samimi açıklamalarda bulundu. Büyüyünce balerin olmak istiyordum, 5 yaşında karar verdim ve oldum. 17 sene bale geçmişim var sonrasında boy bir anda uzayınca bırakmak zorunda kaldım. Bir şekilde güzellik yarışmasına başvurdum ama sonuçta çocukluk hayalimi gerçekleştirdim. Baleyi bırakmak zorunda kaldım.
Dans ettiğim çocukların hepsinin dudağını patlatıyordum. Boyum uzun olduğu için dirseğim onların yüzüne geliyordu, dönerken çarpıyordum bu durum canımı sıkmıştı. O ana kadar kafamda bir şey yoktu. Sonra ‘güzellik yarışmasını deneyeyim’ dedim. Son derece güvensiz bir şekilde yarışmaya başvurdum ama sahnedeki duruşuma güveniyordum.
Küçükken çok zayıf olduğum için bacaklarım da çok inceydi, kalın dursun diye tozluk giyip üstüne jean giyerdim. Alişan ile yan yana olmaktan büyük keyif alıyorum. Kalbi çok temiz, iyi kalpli egosuz bir insan. Alişan adeta 15 yaşında bir çocuk gibi çok saf temiz bir adam.

"ÇOK ZOR BİR DÖNEMDİ"

Canlı yayında yaşadığı talihsiz kaza hakkında konuşan Çağla Şıkel, "Çok çok incitildim, çok zor bir dönemdi. Bir kadın olarak bu söylenenleri hazmedemedim. Olayın üzerinden zaman geçtikten sonra ‘yok artık susamayacağım’ deyip açıklama yapmıştım" dedi. O sözleri yedim, ama yutamadım. Normalde çıkan haberler için herhangi bir açıklama yapmazdım, insanlar istediğini düşünebilir ama bu olay başka bir şeydi. Cinsime tecavüz gibi hissettim, insanların acımasızlığını nefretini... Konuştuğuma hiç pişman olmadım.

Kaynak: VATAN
 

Güncelleme Tarihi: 18 Ekim 2019, 09:08
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.