Burcu markasını Arda'nın sitesinde satacak

Başarılı isim Burcu Esmersoy spor giyim markası Biondina’yı tanıttı.

Burcu markasını Arda'nın sitesinde satacak

 

Burcu Esmersoy ve Merve İnal kendi spor giyim markaları Biondina’yı Crossfit etkinliğiyle tanıttı. Biondina markalı ürünler ile fotoğrafını çekip #mybiondina hashtag’i ile paylaşan yarışmacılar arasından kazananların da yer aldığı tanıtıma ilgi büyüktü. Biondina markasının yaratıcıları Burcu Esmersoy ve Merve İnal’ın yanı sıra seçkin davetlilerin de katılımıyla gerçekleşen tanıtımda keyifli anlar yaşandı.  İki yakın arkadaş Burcu Esmersoy ve Merve Göknar İnal’ın kendi hayat tarzlarından ve arayışlarından yola çıkarak yarattıkları marka Biondina, kadın tayt ve atletleri ile birlikte çocuklar için de tayt seçenekleri sunuyor.

SPOR YAPARKEN DOĞRU KIYAFETLERİ BULMAYI HEDEFLEDİK

Crossfit etkinliğinden sonra katılımcılarla sohbet eden Esmersoy, sağlıklı yaşamın tüyolarını vererek formunu nasıl koruduğunu da anlattı. Sporun kendisi için bir tutku olduğunu ifade eden ünlü sunucu ilk göz ağrıları olan Biondina markası hakkında “Yakın arkadaşım Merve ile pek çok şey paylaştığım gibi spor saatlerimi de paylaşıyorum. Birlikte crossfit antrenmanı ve yoga yapıyoruz.

 

 

Bu süreç içerisinde kendimize ve yaptığımız spora uygun kıyafet bulma konusunda yıllardır sorun yaşıyorduk. Aslında fikir ilk olarak kendimiz için spor yaparken rahat edebileceğimiz doğru kıyafetleri bulma veya yaptırma ihtiyacı ile doğdu ve böylece “Biondina” isimli markayı kurduk. Türkiye’nin her yerindeki tüm kadınlara ulaşmak istediğimiz için moda alışveriş sitesi Lidyana.com ile anlaştık” şeklinde konuştu. Arda Turan’la arası bir hayli iyi olan Burcu Esmersoy’un markasının satışı için Arda Turan’ın ortakları arasında olduğu bu siteyi seçmesi de bu dostluğun ispatı gibi durdu.

Güncelleme Tarihi: 26 Şubat 2015, 17:12
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.