Burak Deniz ve Alina Boz'un Maraşlı dizisine bir isim daha katıldı!

Atv'nin yeni dizisi sezonun iddialı yapımları arasında bulunan Maraşlı dizisinin hazırlıkları sürüyor. Dizinin başrollerini Burak Deniz ve Ali Boz paylaşıyorlar. İki oyuncunun hayranlarının heyecanla bekledikleri diziyle ilgili yeni gelişmeler de yaşanmaya devam ediyor.

Burak Deniz ve Alina Boz'un Maraşlı dizisine bir isim daha katıldı!
banner150

Atv’nin yeni sezon sürprizlerinden birisi olan Maraşlı dizisinin hazırlıkları tüm hızıyla devam ediyor. Dizinin başrollerinde Burak Deniz ve Alina Boz yer alıyor. İki oyuncunun hayranları merakla dizinin yayına girmesini beklerken, diziyle ilgili gelişmeler de yaşanıyor.

İddialı bir dizi olan Maraşlı ile ilgili hazırlıklar sürerken yeni haberler de geliyor. Tims&B Yapım şirketinin yapımcılığını üstlendiği dizinin Ekim ayında çekimlerinin başlaması planlanıyor.

Bedriye Roza Çelik'de Maraşlı dizisinin kadrosuna katıldı. Kudret Sabancı'nın yöneteceği, Ethem Özışık'ın yazdığı dizi Maraşlı (Burak Deniz) lakaplı bir korumanın etkileyici hikayesini anlatacak. 

Güncelleme Tarihi: 07 Ekim 2020, 08:18
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.