Başarılı oyuncu Furkan Andıç ile Aybüke Pusat aşkı belgelendi! İşte o görüntü...

Başarılı oyuncu Aybüke Pusat ile Furkan Andıç aşk mı yaşıyor? Aylarca önce ortaya atılan aşk iddiaları doğru mu çıktı? İşte Aybüke Pusat ile Furkan Andıç'ın birlikte yakalandığı o görüntüler...

Başarılı oyuncu Furkan Andıç ile Aybüke Pusat aşkı belgelendi! İşte o görüntü...

Kısa bir süre önce final yapan 'Her Yerde Sen' dizisinin başrol oyuncuları Aybüke Pusat ile Furkan Andıç, havaalanında objektiflere yakalandı.

Aybüke Pusat ve Furkan Andıç arasında aşk dedikoduları çıkmış, Dilan Çiçek Deniz ile Aybüke Pusat’ın arasına Furkan Andıç’ın girdiği haberleri magazin gündeminde yer almıştı.

Bu iddiaları Furkan Andıç yalanlamış, Aybüke Pusat ile aralarında bir şey olmadığını belirtmişti.

Dizileri son bulan ikili havaalanında birlikte görüntülendi.

Birlikte fotoğrafları ortaya çıkan Andıç ve Pusat’ın, tatile gittiği iddia edildi.

Rol gereği iki aşığı canlandıran çiftin, dizileri final yaptıktan sonra birlikte tatile çıkması aşk iddialarını yeniden alevlendirdi.
 
Ünlü oyuncular Dilan Çiçek Deniz ile Furkan Andıç, yaklaşık 1 yıl önce ayrılmışlardı.

Furkan Andıç’ın, ‘Her Yerde Sen’ dizisinde birlikte rol aldığı Aybüke Pusat ile yakınlaştığı iddia edilmiş ve bunun üzerine Dilan Çiçek, arkadaşı Aybüke'yi silmişti.
 
Bu söylenti, Dilan Çiçek Deniz ile Aybüke Pusat’ın arasının açılmasına neden oldu. İkili, birbirlerini Instagram’da takip etmeyi bıraktı.
Dilan Çiçek Deniz 2014’te katıldığı Miss Turkey’de ikinci, Aybüke Pusat dördüncü seçilmişti. İki kraliçe, 5 yıldır sıklıkla görüşen iki dosttu.

KAYNAK: VATAN

YORUM EKLE

banner117

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.