Aylar sonra suskunluğunu bozdu! Hadise...

Bir dönem birlikte iş yapan ünlü sanatçı Hadise ve ablası Hülya Açıkgöz’ün bilinmeyen bir sebepten dolayı arası açılmıştı. Uzun süre küs kalan kardeşleri anneleri Gülnihal Açıkgöz barıştırmıştı. Hadise’nin ablası Hülya Açıkgöz 10 ay sonra suskunluğunu bozdu. Kardeşiyle küs olmadığını belirtti.

Aylar sonra suskunluğunu bozdu! Hadise...
banner150

 Açıkgöz şunları dile getirdi: ''Bu sene mekan açmayacağım. Dinlenmek istiyorum bu yaz. Ben hiçbir sanatçıyla çalışmıyorum. Hadise ile de profesyonel iş ilişkimiz bitti. Başka işlerle yoluma devam ediyorum. Küslük yok, biz kardeşiz. İş anlamında ayrıldık ama kardeş olarak biriz. Kötü bir enerji yok. Herkesin yoğunluğu kendisine şu anda. Ben Belçika’daki doğum günü kutlamasına katılamadım, iş seyahati vardı başka bir ülkede. Sosyal medyada aktif olmayı da çok tercih etmiyorum şu an. Kardeşler olarak yeni bir yön çizdik. Hadise diye bir kardeşim var benim Türkiye’nin popstarı onu da sahiplenmek lazım.

Şu anki tarzı ile ilgili benden fikirler alıyor. Beni her zaman arar sorar, ‘nasıl, beğendin mi’ diye danışır. Ben de kendisine ‘sen kendin yapmalısın bu işi, kendine ekip kurdun yönetiyorsun bol şanslar diliyorum’ tavsiyesinde bulunuyorum. Annem Allah’a şükür çok iyi. Bizim enerji kaynağımız. Annem olmasa ne yapardık bilmiyorum.''

Güncelleme Tarihi: 08 Mayıs 2019, 14:13
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.