Aslıhan istedi Arda yaptı!

Barcelona’da bir süre futbol oynadıktan sonra Türkiye’ye dönen ve kariyerini Başakşehir’de sürdüren Arda Turan, geçen hafta sevgilisi Aslıhan Doğan’ı sade bir törenle ailesinden istemişti.

Aslıhan istedi Arda yaptı!

Birçok kez ayrılıp barışan çiftin bu sıkıntılı süreçlerinde Aslıhan Doğan’ın Arda Turan üzerinde baskı oluşturduğu iddia edilmişti.
Aslıhan Doğan’ın özellikle Arda Turan’ın kadın arkadaşlarından rahatsız olduğu ileri sürülüyordu. Çiftin ayrılık kararı almasındaki bir diğer iddia ise Arda Turan’ın kalabalık erkek arkadaş grubuyla çok fazla vakit geçirmesi, evinde sürekli kalabalık play station partileri düzenlemesiydi. İkili, evlilik sürecine girerek bu krizleri atlatmışa benziyor. Ancak Aslıhan Doğan’ın evlilik sürecinde ortaya bazı şartlar sunduğu ortaya çıktı. Bunların en önemlisi kesin olarak tespit edileni bazı kadın arkadaşlarının bloke edilmesi.

Aslıhan Doğan, müstakbel eşine kesin bir dille bazı kadın arkadaşlarıyla kesinlikle görüşmesini istemediğini söyledi. Bunun üzerine Arda Turan, telefon listesindeki birçok kadını Whatsapp'tan blokladı.Arda Turan’ı aramak isteyen, Whatsapp’tan mesaj yazmaya çalışan arkadaşlarından bazıları bloklandıklarını görünce büyük şaşkınlık yaşadı.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
YORUM EKLE