Annesini amcasına vermişler!

Oktay Kaynarca'nın annesini amcası ile evlendirdiler.

Annesini amcasına vermişler!
banner150

Oyuncu Oktay Kaynarca'nın Türk filmlerine konu olacak bir hayat hikayesi var.
Her daim ekranlarda gördüğümüz oyuncunun sır gibi saklanmış hikâyesine biraz yakından bakalım.
Dizileri ve canlandırdığı karakterlerle büyük bir izleyici ve hayran kitlesine sahip Oktay Kaynarca...  Hayranları dünden bugüne Oktay Kaynarca'yı tanıma şansı buldularsa da birçoğunun bilmediği bir hikâyesi var. 

'SÜLEYMAN ÇAKIR' İLE ZİRVEYE ÇIKTI
Kurtlar Vadisi dizisinde canlandırdığı "Süleyman Çakır" karakteriyle uzun süre izleyicileri peşinden sürükledi.

ÖLÜMÜ GÜNLERCE KONUŞULMUŞTU
Hatta "Süleyman Çakır" öylesine sevildi ki, dizide öldüğünde adeta milli yas ilan edildi, ardından helvalar kavruldu ve akabinde bu ölüm, kimi izleyicinin de diziyi bırakmasına sebep oldu.

ÖLEN KİŞİYİ HERKES BABASI ZANNETTİ
Hayranları Oktay Kaynarca hakkında birçok şey bilse de onun sır gibi saklanmış bir hikâyesi var. Oktay Kaynarca, 2009 yılında babası Adil Kaynarca'yı kaybettiğinde birçok gazete ve internet sitesi bu acılı haberi "Ünlü oyuncunun babası vefat etti" şeklinde vermişti. Zira herkes Adil Kaynarca'yı Oktay Kaynarca'nın babası olarak biliyordu.

BABASI DEĞİL AMCASIYDI
Fakat, Adil Kaynarca'nın ölümüyle beraber oyuncunun otuz küsür yıldır sır gibi sakladığı bir gerçek ortaya çıkmıştı. Adil Kaynarca aslında Oktay Kaynarca'nın amcasıydı.Kaynarca çocukluğunda anne ve babasıyla beraber Berlin'de yaşıyor; İstanbul'da yaşayan amcası ise eşini tatil için Almanya'ya, kardeşinin yanına gönderiyordu. Eşini uçağa bindiren amca, Oktay Kaynarca'nın babası Özkan Kaynarca'yı arayarak havaalanında yengesini karşılamasını istemişti.

BABASI VE YENGESİ KAZADA ÖLDÜ
Havaalanında yengesini karşılayan Özkan Kaynarca dönüş yolunda trafik kazası geçirmiş; bu kazada Oktay Kaynarca'nın hem babası hem de yengesi hayatını kaybetmişti. O sıralar Oktay Kaynarca henüz beş yaşındaydı.

ANNESİ İLE AMCASINI EVLENDİRMİŞLER
Aile içerisinde büyük üzüntü yaratan bu olayın sonrasında aile büyükleri Oktay Kaynarca'nın annesi Nursel Hanım ve amcası Adil Bey'in evlenmesine karar vermişler. O zaman yaşı çok küçük olan Oktay Kaynarca, yıllarca amcası Adil Kaynarca'yı gerçek babası bilmiş ve sırrı öğrendiğinde de gerçeği kabul etmiş.

HEM BABAMI HEM AMCAMI KAYBETTİM
Oktay Kaynarca büyük sırrını ise, Adil Kaynarca'nın ölümü sonrasında "Hem babamı, hem amcamı kaybettim" diyerek paylaşmıştı.

Güncelleme Tarihi: 15 Aralık 2017, 15:40
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.