Alişan'a darbe üstüne darbe

Alişan, nişanlısı Eda Erol ile ayrıldıklarını duyurmasının hemen ardından, ATV'de yapacağı televizyon programından da oldu. Esra Erol'un eşi Ali Özbir programı rafa kaldırdı.

Alişan'a darbe üstüne darbe
banner150

Ünlü sunucu  Esra Erol'un eşi  Ali Özbir ve  Alişan, daha önce çevrelerine ATV çalışmasını duyurmuş, hatta stüdyo bile bakmışlardı. Ama Eda Erol'la ayrılık, iş ayrılığına da neden oldu ve ATV'ye yakınlığıyla bilinen  Ali Özbir projeyi rafa kaldırdı.

NİŞAN ATINCA İŞ İLİŞKİSİ DE BİTTİ

Alişan, yakın çevresine yakında ATV'de programa başlayacağını duyurmuş ve bu haber de birçok internet sitesinde yer almıştı. Programın yapımcısı da  Esra Erol'un yapımcı eşi  Ali Özbir olacaktı. Fakat  Alişan birdenbire  Ali Özbir'in eşi  Esra Erol'un kardeşi Eda Erol'dan ayrılıp, nişanı da atınca, bu ayrılık işine de yansıdı.

ALİ ÖZBİR ALİŞAN'I İSTEMEDİ

Yaşanan problemler sonrası  Ali Özbir'in  Alişan'la çalışmaktan vazgeçtiği ve ATV'deki programın da iptal edildiği öğrenildi. Tam TV sezonu başlarken, yaşanan bu durum  Alişan'ın sezona "ekransız" başlamasına neden oldu.

Haberler.com

Güncelleme Tarihi: 07 Eylül 2017, 17:32
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.