Alişan ile Eda Erol'un nişanı atması en çok Esra Erol'a vurdu

Alişan ile Eda Erol'un ayrılmasının hemen ardından sosyal medyada Esra Erol'a yeni TV programı için "Daha kardeşini barıştıramadı, milleti nasıl barıştıracak?" yorumları yağdı.

Alişan ile Eda Erol'un nişanı atması en çok Esra Erol'a vurdu
banner150

Ünlü şarkıcı Alişan ile Eda Erol'un ayrılığının ardından, ATV ekranlarında yer alan Esra Erol'un barıştırma programı da tehlikeye girdi. Erol'a "Daha kardeşini barıştıramıyor." yorumları yağmasının yanı sıra, reytingler de düştü.

"DAHA KARDEŞİNİ BARIŞTIRAMIYOR, MİLLETİ NASIL BARIŞTIRACAK"

Alişan ile Eda Erol'un ayrılığının ardından, başta Nur Yerlitaş olmak üzere pek çok kişi "Esra Erolprogramında barıştırır." demişti. Kardeşinin nişanının bozulması, Erol'u zor duruma soktu. Prestiji zedelenen Erol'a "Daha kardeşini barıştıramıyor, milleti nasıl barıştıracak." yorumları yağdı.

REYTİNGLER ANINDA DÜŞTÜ

İzdivaö programı yaparken reytingleri alt üst eden Esra Erol, barıştırma programında istediği başarıyı elde edemedi. Erol'un bir de kardeşi nişan atınca, reytingler daha da düşmeye başladı.

Güncelleme Tarihi: 08 Eylül 2017, 16:11
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.